Wymiana złącz ładowania USB

Od ponad 17 lat nasze Centrum Serwisowe zajmuje się pogwarancyjną naprawą telefonów. Łódź jest głównym obszarem naszych działań, ponieważ to właśnie w tym mieście znajduje się nasz serwis stacjonarny, ale do współpracy zachęcamy również mieszkańców innych miejscowości.

Klientom proponujemy również możliwość skorzystania z usługi Serwisu Mobilnego, w ramach którego świadczymy usługę naprawa telefonów komórkowych. Zgodnie z umową odbieramy urządzenia od Klienta spod wskazanego przez niego adresu.

Naprawiamy smartfony Huawei, Xiaomi, Samsung, Apple oraz Lenovo. Nasi serwisanci posiadają aktualną wiedzę na temat prawidłowości procesu serwisowania telefonu, który został zalany cieczą, ma uszkodzony wyświetlacz lub nie działa w nim łączność z Wi-Fi.

Czy w Quality PC naprawię uszkodzenia programowe?

Serwisanci z Centrum Serwisowego QUALITY PC zajmują się też naprawą usterek programowych w smartfonach, w ramach których wgrywają oprogramowanie, likwidują błędy systemowe lub wykonują poprawną aktualizację.

Serwis telefonów Łódź

Jeśli nie jesteś pewien, z jakimi uszkodzeniami masz do czynienia w przypadku swojego smartfona, to zachęcamy Cię do skorzystania z ekspertyzy serwisowej. Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie w branży, dlatego są w stanie zlokalizować usterkę telefonu komórkowego nawet w kilka minut! Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego naprawiamy telefony najszybciej, jak to możliwe. Przed przystąpieniem do naprawy smartfona zapraszamy na konsultację, podczas której omówimy proces naprawy uszkodzonego urządzenia oraz rodzaje części, które mają zostać użyte do naprawy.